fbpx
Mars 15, 2021

Njihuni me Elsa Tahirin, praktikanten tonë më të re

Nga Germin-180 Shikime-Asnjë koment

Njihuni me Elsën e cila ka filluar praktikën në Germin!

Elsa është studente e fakultetit juridik në Universitetin e Prishtinës. Ajo që në moshë të re ka treguar interesim në fusha të ndryshme, duke u angazhuar si vullnetare, e duke ndjekur trajnime edhe në fushën e tekonologjisë informative.

Elsa ka përvojë në lëminë e marketingut dixhital dhe në të njejtën kohë beson fuqishëm në rolin e qytetarisë aktive!

Ne i urojmë suksese Elsës!

Shkruani një koment