fbpx
Janar 15, 2021

Ankesa e GERMIN në Gjykatë Supreme kundër vendimit të KQZ dhe PZAP

Nga Germin-254 Shikime-Asnjë koment

GERMIN ka dërguar ankesë në Gjykatën Supreme të Republikës së Kosovës kundër vendimit të KQZ dhe PZAP për verifikimin me telefon të votuesëve nga jashtë.
Gjeni ankesën e plotë KËTU.

Shkruani një koment